Výlety

Máte-li opravdový zájem vidět Prahu - skutečnou perlu střední Evropy a další krásná místa v České republice, která jsou většinou chráněna UNESCEM, a nachází se v srdci Evropy.Spojte se s LCS faxem, telefonem nebo e-mailem. Naší specializací je především poskytování a organizace privátních služeb, spojené s plněním Vašich přání v té nejlepší atmosféře, se snahou předat Vám co nejvíce informací, abyste mohli získat ten pravý a ucelený obrázek o České republice od samých historických počátků až do současnosti. Zaranžujeme pro Vás okamžitě vše potřebné od Vašeho příjezdu přes ubytování, programů i závěrečného transferu na nádraží, letiště či do jiného města, a to i v zahraničí.Můžeme Vám doporučit programy ušité na míru, nejlépe od 3 do 5ti dnů a pro Prahu je dokonce i jednodenní program možný.

UBYTOVÁNÍ

Zařídíme Vám ubytování ve 3 až 5ti hvězdičkových hotelech, které jsou ponejvíce umístěny v samém centru Prahy. Pokud použijete i další naše služby, garantujeme Vám slevu za ubytování.

VÝLETY A VYHLÍDKOVÉ JÍZDY

Zprostředkujeme Vám návštěvu a prohlídku jakéhokoliv místa o které máte zájem, včetně mnohých kuriozit a to nejen v Praze, ale i po celém území České republiky. Nemáte - li dosud vybráno která místa chcete navštívit, nabízíme Vám malý přehled nejnavštěvovanějších míst, který Vám umožní se správně rozhodnout. Máme velmi širokou nabídku výletů pro rodiny i jednotlivce.
Transferem: z letiště či nádraží může začít Váš program, který je závislý na tom v kolik hodin klienti přijíždí.

ZDE SE NABÍZÍ NĚKOLIK VARIANT

  • Z letiště či nádraží transfer do hotelu, kde je krátký odpočinek. Poté prohlídkový okruh spojený s obědem ve vybrané restauraci v místě okruhu (možnost oběda i v mezičase okruhu).
  • Z letiště či nádraží rovnou na prohlídkový okruh spojený s obědem. Po skončení okruhu transfer do hotelu.
  • Z letiště či nádraží transfer do hotelu. Prohlídkový okruh noční Prahou spojený s večeří. Možnost večeře na vyhlídkové lodi s možností přiobjednání živé hudby (rag piano, komorní orchestr, cimbálovka, všestranný divadelní orchestr, DIXIELAND).

ZAJÍMAVÁ MÍSTA V PRAZE

  • Pražský Hrad a historické centrum
  • Židovské město
  • Noční Praha (možné absolvovat i na lodi s průvodcem a večeří. Možnost objednat živou hudbu v jakékoliv formě - rag piano, komorní orchestr, cimbálovka, všestranný divadelní orchestr a DIXIELAND)

PROHLÍDKOVÉ OKRUHY

PRAŽSKÝ HRAD A MALÁ STRANA:

Začíná ve Strahovském klášteře s muzeem české literatury a knihovnou, vyhlídková terasa. Dále Loreta, poutní místo s kopií Santa Casy z Jeruzaléma a Sluncem Prahy - monstrance s téměř 6 000 diamanty. Prohlídka areálu Pražského Hradu s návštěvou chrámu Sv. Víta, Starého Královského paláce, Národní galerie a Zlaté uličky, kde žil Franz Kafka. Je-li možné, lze navštívit reprezentativní prostory Prezidentského paláce. Oběd je možný v zámecké vinárně Vikárka nebo v marocké restauraci Bazaar. Po obědě sejdeme dolů Nerudovou ulicí na Malostranské náměstí s barokním kostelem Sv. Mikuláše, Malostranskou radnicí a blokem starošlechtických paláců, ve kterých je nyní sídlo Parlamentu. Dále přes Maltézské náměstí na ostrov Kampa s Lichtenštejnským palácem. Poté na slavný Karlův most postavený r. 1357, opevněný z obou stran věžemi. Přejdeme most a následuje transfer zpět do hotelu. Doba trvání je asi 8 hodin + průvodce a auto s řidičem

STARÉ MĚSTO, ŽIDOVSKÉ MĚSTO:

Transfer na Václavské náměstí , centrum obchodu a Sametové revoluce v r. 1989, s Národním muzeem, sochou Sv. Václava, patron Českých zemí, projdeme náměstím ke Stavovskému divadlu, kde famózní skladatel W. A. Mozart dokonce dirigoval premiéru svého Dona Giovanniho. Projdeme ke Karolinu, které bylo součástí Karlovy univerzity od samých počátků už v r. 1348, na Staroměstské náměstí se Staroměstskou radnicí s orlojem. Návštěva Týnské katedrály, kde je pochován dánský astrolog Tycho de Brahe. Přes Celetnou ulici k Prašné bráně, opevněný vstup do Starého Města, do Obecního domu, nejkrásnější Art-noveau stavbě,ve které Česká republika začala existovat v r. 1918. Oběd ve francouzské restauraci Alfonse Muchy. Po obědě návštěva Židovského Ghetta s jeho 6 synagogami, nejstarší Staronová synagoga je ze 13. století. Doba trvání je asi 8 hodin + průvodce a auto s řidičem.